Stahuj - Filmy, Serialy, Hry, Programy

Animované

 

 

http://uloz.to/2331585/uzasnakovi-cz.avi

 


 

http://uloz.to/2257919/kung.fu-panda-cz.avi

 


 

 

http://uloz.to/1600019/hleda-se-nemo-czdub-solido29.avi

 


 

 

http://uloz.to/2110994/divoke-vlny-cz.avi

 


 

 

http://uloz.to/2341044/wall-e-czdub.avi

 


 

http://uloz.to/1406381/toy-story-cz-dabing-animovany-arry.avi

 


 

 

http://uloz.to/1486592/toy-story-ii.-cz-dabing-animovany.avi

 


 

http://uloz.to/2078633/doba-ledova-1-cz.avi

 


 

http://uloz.to/2373367/doba-ledova-2-cz-dabing.avi.avi

 


 

http://uloz.to/2919180/doba-ledova-3-avi-cz-dub.avi

 


 

http://uloz.to/1454894/zivot-brouka-cz-.avi.avi

 


 

http://uloz.to/2458899/auta-2006-.avi

 


 

http://uloz.to/1474187/tarzan-cz.avi

 


 

http://uloz.to/2468502/tarzan-2-2005-dobrodruzny-animovany.avi

 


 

http://uloz.to/1967213/mravenci-polepsovna-cz.avi

 


 

http://uloz.to/2466730/aladin-jafaruf-navrat.avi

 


 

http://uloz.to/2654229/beowulf-akcni-dobrodruzne-fantasy-cz-dub.avi

 


 

http://uloz.to/2674314/barbie-z-labutiho-jezera-2003-rodinny-animovany.avi

 


 

http://uloz.to/2477661/cesta-do-fantazie-2001-dobrodruzny-fantasy-animovany-pohadka.avi

 


 

http://uloz.to/2469717/zachrante-jimmyho-2006-komedie-animovany.avi

 


 

 

http://uloz.to/1487135/polarni-expres-cz-dabing.avi

 


 

http://uloz.to/1480778/garfield-sokuje-2007-cz.avi

 


 

http://uloz.to/2373471/don-chichot-cz.avi

 


 

 

http://uloz.to/2563473/maly.dodo.2008.dvbrip.xvid.cz-bbb7.avi

 


 

http://uloz.to/2736417/pribeh-o-zoufalkovi-cz-dab.avi

 


 

http://uloz.to/2868349/koralina-a-svet-za-tajnymi-dvermi-2009-cz.avi

 


 

http://uloz.to/2727269/zamek.v.oblacich.-2004-.-animovany-.dvdrip.czdub.avi

 


 

 

http://uloz.to/2458663/dumbo-1941-.avi

 


 

 

 http://uloz.to/1595351/slepici-ulet-czdub-solido29.avi

 


 

 http://www.ulozto.cz/1590025/za-plotem-czdub-solido29.avi

 


 

 

http://uloz.to/2457478/lvi-kral-1994-.avi

 


 

http://uloz.to/2296481/lvi-kral-2-cz.avi

 


 

http://uloz.to/2764537/lvi-kral-3.avi

 


 

 

 


 

Simpsonovi ve filmu
 

Rodina Simpsonových přišla k životu před dvaceti lety, kdy byl Matt Groening požádán o vytvoření krátkých animovaných segmentů do pořadu The Tracy Ullman Show na televizní stanici Fox. Groening si chtěl nechat práva na své populární kreslené příběhy Life in Hell, proto v rychlosti vytvořil jinou animovanou rodinku – Simpsonovy. Když pak v roce 1988 dostal seriál větší prostor a objevil se na televizních obrazovkách v podobě půlhodinových epizod, stal se obrovským hitem, popkulturním fenoménem a zásadní kapitolou televizních dějin.
Filmové zpracování podle Groeninga představuje možnost přijít se zážitkem, jaký nemůže divákům ani filmařům televizní formát nabídnout: „Chtěli jsme jednak odvyprávět větší příběh na větší ploše filmového plátna a taky slyšet, jak se směje plné kino,“ říká Groening.

1 odkaz     2 odkaz     3 odkaz

Spláchnutej
 

Hrdinou je rozmazlený myšák z lepší společnosti Roddy St. James, který si užívá status domácího mazlíčka. Když se v luxusní rezidenci jeho páníčků objeví kanálová krysa jménem Sid a dostane chuť na jeho místo, připraví Roddy ďábelský plán na vetřelcovo vyhoštění, jehož hlavní částí je spláchnutí Sida záchodovou mísou zpátky do kanálu. Jenže kdo jinému jámu kopá. V podzemí Roddy ke svému překvapení objeví obrovské město, v němž se seznámí s Ritou, mimořádně chytrou myší, která se vyzná ve zdejší tlačenici. Protože se chce Roddy především bezpečně dostat zpátky domů, bez její pomoci se neobejde - zvlášť když se nechtěně připlete do cesty zdejšímu krutovládci von Ropušákovi, jenž k smrti nenávidí všechny hlodavce. Ten má navíc armádu všehoschopných poskoků, ochotných Roddyho s Ritou pronásledovat na souši, ve vzduchu, ve vodě i pod ní.

1 odkaz     2 odkaz     3 odkaz

Pan Včelka
  

Ctižádostivá mladá včelka jménem Barry B. Benson vylétá z včelího úlu, aby venku na svobodě hledala nektar a dobrodružství. Když ale ve světě lidí poruší jedno ze základních včelích pravidel a promluví s člověkem, mimoděk tím spustí bláznivý řetězec událostí, během nichž dokáže, že i malá včelka může být ohromně důležitá!

1 odkaz     2 odkaz     3 odkaz

Madagaskar 2: Útěk do Afriky
 

 

Vzpomínáte si na trosky letadla zaklíněné v koruněobřího baobabu, které lemuří král Julián používal coby trůní sál? Tak přesně to se stane klíčovou součástí geniálního únikového plánu, který vymysleli vynalézaví tučňáci. Na cestu domů se kromě nich vydávají i lev Alex, zebra Marty, hrošice Glorie, žirafák Melman a šimpanzi Phil s Masonem. Doprovázejí je král Julián, jeho pobočník Maurice a capart Mort, kteří chtějí poznat, jak to v tom civilizovaném světě chodí. Start pospravovaného letadla proběhne hladce, jenže o dalším průběhu letu se to říct nedá. Nejdřív vynechá jeden motor, pak druhý a neovladatelné letadlo se řítí k zemi. A ne k ledajaké zemi. Rozmazlení hrdinové přistanou uprostřed nejdivočejší africké divočiny, kde na každého z nich čeká vlastní příběh. Král newyorské ZOO Alexse setká s rodiči a zjistí, že v srdci Černého kontinentu mu jeho manýry nic dobrého nepřinesou. Zebra Marty konečně na vlastní kůži pocítí, jaké to je, být součástí velkého stáda a svobodně s ním cválat savanou.                                         1 odkaz     2 odkaz     3 odkaz

Madagaskar
 

Hlavními hrdiny příběhu jsou čtyři rozmazlená zvířátka z newyorské ZOO, která by mohla do konce svých životů dostávat svůj denní příděl obdivu a krmení, kdyby zebru Martyho nezasáhla krize středního věku a on se za pomoci šikovných tučňáků nerozhodl ilegálně opustit ZOO. Jeho kamarádi, lev Alex, hrošice Glorie a žirafa Melman se za ním vydávají do newyorských ulic, čímž odstartují řetězec jen těžko uvěřitelných událostí, které je přivedou až na pobřeží exotického ostrova Madagaskar. Tady se tito rodilí Newyorčané musí prvně v životě postarat sami o sebe a naučit se přežít v divočině, což může být pro zchoulostivělého lva, potrhlou zebru, pragmatickou hrošici a žirafu - hypochondra mnohem náročnější, než by se na první pohled mohlo zdát.

1 odkaz     2 odkaz     3 odkaz

Ratatouille
 

Hlavním hrdinou filmu je krysák Remy, který odvážně sní o tom, že se stane vyhlášeným kuchařem v pařížské pětihvězdičkové restauraci. Společně se zkrachovalým vynašečem kuchyňských odpadků Linguinim se vydají za svým cílem stát se nejvyhlášenějším kuchařem v Paříži. Remy měl celý život dokonalý čich a na krysu také velice neobvyklý sen: vařit v luxusní restauraci. Nenechá se zviklat očividnými potížemi, se kterými se krysa, toužící po kariéře v oboru, který hlodavce přímo nenávidí, nevyhnutelně setká, nemluvě o výtkách ostatních členů rodiny, kteří se mu snaží domluvit, aby se spokojil s tradičním životem na skládce, a své touhy uspokojuje skromným flambováním a smažením.

1 odkaz     2 odkaz     3 odkaz

V tom domě straší
   

Domy jsou různé, jedny jsou vysoké a druhé nízké, jedny jsou strašidelné a druhé nudné. Ovšem najdou se i takové, které jsou opravdu zvláštní a jedinečné. Jsou to budovy, o kterých se tvrdí, že mají svého ducha. Jedno stavení je ale ještě více odlišné od těch ostatních, nemá jen ducha, ale je to opravdová osobnost, živý dům a ještě k tomu pořádně hladový. Trojice dospívajících dětí v čele s DJ se rozhodnou tuto starou rozpadající se barabiznu pořádně prozkoumat, aby překonali svůj dávný strach, přičemž nemají ani nejmenší tušení, že by si na nich mohla pěkně smlsnout a to že se jedná o animovaný film už dávno neznamená, že se bude jednat o pohádku. Již teď je jasné, že naši hrdinové budou muset bojovat o holé přežití a doufat, že neztratí příliš kreslené krve. Jak nakonec tato zběsilá bitva dopadne? To se dozvíte ve filmu Monster House producentů Stevena Spielberga a Roberta Zemeckise.

1 odkaz     2 odkaz     3 odkaz

Shrek třetí 
 

Za normálních okolností by krásní, mladí a zelení manželé Shrekovi po odstranění zákeřné Kmotřičky víly a jejího nemožného syna Krasoně ve druhém pokračování animované komedie Shrek žili nerušeně a hlavně šťastně až do smrti. Vzhledem k tomu, že se stali protagonisty nejúspěšnějšího animovaného filmu všech dob, nemají na pohodu nárok. Dobrodružství, která si pro ně kreativní scenáristé vymysleli tentokrát, jsou ještě vypečenější, než ta, která oba zlobříci prožili doposud.

1 odkaz     2 odkaz     3 odkaz

 

Shrek 2
  

Po souboji s dračicí a zlým lordem Farquaadem o ruku princezny Fiony čeká na Shreka ještě těžší úkol: návštěva tchýně a tchána. Fionini rodiče, král Harold a královna Lillian, vládnou Království za sedmero horami. Novomanželé se spolu s Oslíkem vydají na cestu. Obyvatelé Království za sedmero horami se chystají uvítat znovunalezenou princeznu. Ani král a královna se nemohou dočkat příchodu své dcery a jejího prince. Nikdo z nich však netuší,jak nový zeť vlastně vypadá, a hlavně, jak se jejich malá holčička malinko změnila. Shrek a Fiona nemají ani tušení, jak moc jejich svatba překazila tatínkovy velkolepé plány na rodinné štěstí. Král teď musí na svou stranu získat vlivnou Vílu Kmotřičku, pohledného Prince Krasoně a proslulého zabijáka zlobrů Kocoura v botách, aby jeho vizi „šťastné budoucnosti“ napravili.

1 odkaz     2 odkaz     3 odkaz

Shrek 
 

Shrek, zelený obr s tykadly mimozemšťanů, žije sice docela sám, ale šťastně ve svém domku na samotě u lesa až do chvíle, kdy je doslova přepaden nekonečným zástupem známých i méně známých pohádkových postaviček, které byly vyhoštěny z království nevzhledného a zakyslého Lorda Farquaada. Ve snaze zjednat pořádek a hlavně vrátit klid do svého příbytku Shrek Farquaadovi slíbí, že vysvobodí ze zajetí obávaného draka krásnou princeznu Fionu a přivede mu ji, aby se stala jeho ženou. S pomocí mazaného oslíka, ochotného pro Shreka udělat cokoli, jen ne zmlknout aspoň na okamžik, obr svůj slib splní, jenže pak se to nějak podivně zamotá, zaplete a zkomplikuje, takže je všechno nakonec úplně a docela jinak.

1 odkaz     2 odkaz     3 odkaz

 

1  
2  
 
TOPlist